Sortuj:

Kontakt

Polityka prywatności

Regulamin strony

Serie wydawnicze:

Znajdź dostępne tytuły w Twojej okolicy
Poczyta.pl - książka blisko Ciebie...

Nowości w Poczyta

Znajdź punkt w okolicy

Wprowadź adres, który Cię interesuje


mapa


 

Regulamin

z dnia 12 lutego 2018 roku

I. Definicje

Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają:

1. Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która przegląda zawartość strony internetowej;

2. Kodeks Cywilny - ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.);

3. Towar - produkty prezentowane w Serwisie internetowym;

4. Punkty Sprzedaży – placówki pocztowe Poczty Polskiej;

5. Serwis - witryna internetowa dostępna pod adresem poczyta.pl;

6. Regulamin - niniejszy Regulamin Serwisu.

 

II. Postanowienia ogólne

2.1. Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu, którego operatorem jest Garmond Press S.A., z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Lubicz 3, 31-034 Kraków.

2.2. Regulamin określa także zasady prezentowania dostępności Towaru w Punktach Sprzedaży.

2.3. W celu korzystania z Serwisu Użytkownik powinien we własnym zakresie uzyskać dostęp do stanowiska komputerowego lub urządzenia końcowego, z dostępem do Internetu.

2.4. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej Serwisu oraz skopiować go i sporządzić jego wydruk.

2.5. Serwis nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży Towaru.

2.6. Informacje o Towarze podane na stronach internetowych Serwisu, w szczególności ich opisy, zdjęcia oraz ceny nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

2.7. Celem działania Serwisu jest prezentacja informacji o dostępności do zakupu Towaru w Punktach Sprzedaży, oraz prezentacja informacji o tym Towarze.

2.8.  Ceny Towaru podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

2.9. Stany Towaru dostępnego do zakupu w Punktach Sprzedaży są przedstawione w Serwisie zgodnie z najbardziej aktualną informacją jaką posiada operator Serwisu, nie uwzględniają jednak ewentualnych zmian wynikających ze sprzedaży Towaru w dniu bieżącym.

 

III. Zasady korzystania z serwisu

3.1. Warunkiem rozpoczęcia korzystania z Serwisu jest akceptacja Polityki Prywatności w jego ramach.

3.2. Użytkownik zobowiązany jest w szczególności do:

a) korzystania z Serwisu w sposób nie zakłócający jego funkcjonowania, w szczególności poprzez użycie określonego oprogramowania lub urządzeń,

b) korzystania z wszelkich treści zamieszczonych w ramach Serwisu jedynie w zakresie własnego użytku osobistego i zgodnie z jego przeznaczeniem,

c) korzystania z Serwisu w sposób zgodny z przepisami obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, postanowieniami Regulaminu, a także z ogólnymi zasadami korzystania z sieci Internet.

 

IV. Sprawdzanie dostępności Towaru.

4.1. W celu sprawdzenia dostępności Towaru w danym Punkcie Sprzedaży należy odszukać na mapie odpowiedni Punkt Sprzedaży, a następnie kliknąć na danym punkcie i wybrać opcję „Wybierz punkt i pokaż produkty”.

4.2. W celu sprawdzenia dostępności Towaru w danej okolicy należy odszukać wybrany Towar, a następnie wejść na jego kartę klikając na zdjęciu produktu przycisk „Gdzie kupić”. Na mapie znajdującej się nad kartą produktu należy określić obszar poprzez wprowadzenie adresu oraz wybór promienia odległości w jakim mają zostać odnalezione Punkty Sprzedaży.

 

V. Postanowienia końcowe

5.1 W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Książka blisko Ciebie

4 tys. punktów sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.