Sortuj:

Kontakt

Polityka prywatności

Regulamin strony

Informacje o zamówieniach

Wyszukaj i wybierz punkt z mapki, aby ustawić jako domyślny

Serie wydawnicze:

0
Sprawdź status zamówienia

Razem: 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Książka blisko Ciebie...

Znajdź punkt w okolicy

Wprowadź adres, który Cię interesuje 

Regulamin

z dnia 23 kwietnia 2018 roku

I. Definicje

Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają:

1. Użytkownik - osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie będąca osobą prawną, której przepisy szczególne przyznają zdolność prawną, która przegląda zawartość strony internetowej;

2. Kodeks Cywilny - ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.);

3. Towar - produkty prezentowane w Serwisie internetowym;

4. Punkty Sprzedaży – placówki pocztowe Poczty Polskiej;

5. Serwis - witryna internetowa dostępna pod adresem poczyta.pl;

6. Regulamin - niniejszy Regulamin Serwisu.

 

II. Postanowienia ogólne

2.1. Regulamin określa zasady korzystania z Serwisu, którego operatorem jest Garmond Press S.A., z siedzibą w Krakowie, przy ulicy Lubicz 3, 31-034 Kraków.

2.2. Regulamin określa także zasady prezentowania dostępności Towaru w Punktach Sprzedaży.

2.3. W celu korzystania z Serwisu Użytkownik powinien we własnym zakresie uzyskać dostęp do stanowiska komputerowego lub urządzenia końcowego z dostępem do Internetu.

2.4. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej Serwisu oraz skopiować go i sporządzić jego wydruk.

2.5. Serwis nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży Towaru.

2.6. Informacje o Towarze podane na stronach internetowych Serwisu, w szczególności ich opisy, zdjęcia oraz ceny, nie stanową oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

2.7. Celem działania Serwisu jest prezentacja informacji o dostępności do zakupu Towaru w Punktach Sprzedaży, oraz prezentacja informacji o tym Towarze.

2.8.  Ceny Towaru podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT.

2.9. Stany Towaru dostępnego do zakupu w Punktach Sprzedaży są przedstawione w Serwisie zgodnie z najbardziej aktualną informacją jaką posiada operator Serwisu, nie uwzględniają jednak ewentualnych zmian wynikających ze sprzedaży Towaru w dniu bieżącym.

 

III. Zasady korzystania z serwisu

3.1. Warunkiem rozpoczęcia korzystania z Serwisu jest akceptacja Polityki Prywatności w jego ramach.

3.2. Użytkownik zobowiązany jest w szczególności do:

a) korzystania z Serwisu w sposób nie zakłócający jego funkcjonowania, w szczególności poprzez użycie określonego oprogramowania lub urządzeń,

b) korzystania z wszelkich treści zamieszczonych w ramach Serwisu jedynie w zakresie własnego użytku osobistego i zgodnie z jego przeznaczeniem,

c) korzystania z Serwisu w sposób zgodny z przepisami obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prawa, postanowieniami Regulaminu, a także z ogólnymi zasadami korzystania z sieci Internet.

 

IV. Sprawdzanie dostępności Towaru

4.1. W celu sprawdzenia dostępności Towaru w danym Punkcie Sprzedaży należy odszukać na mapie odpowiedni Punkt Sprzedaży, a następnie kliknąć na danym punkcie i wybrać opcję „Wybierz punkt i pokaż produkty”.

4.2. W celu sprawdzenia dostępności Towaru w danej okolicy należy odszukać wybrany Towar, a następnie wejść na jego kartę klikając na zdjęciu produktu przycisk „Gdzie kupić”. Na mapie znajdującej się nad kartą produktu należy określić obszar poprzez wprowadzenie adresu oraz wybór promienia odległości w jakim mają zostać odnalezione Punkty Sprzedaży.

 

V. Zamówienia i rezerwacje

5.1. Użytkownik może dokonać rezerwacji w Punkcie Sprzedaży.

5.2. Rezerwacja zostanie potwierdzona SMS-em i będzie ważna w danym dniu do godziny zamknięcia wybranego punktu. Rezerwacja złożona po godz. 20:00 będzie ważna także w dniu następnym do godziny zamknięcia wybranego punktu.

5.3. Użytkownik może złożyć zamówienie z odbiorem w wybranym Punkcie Sprzedaży. Maksymalna wartość zamówienia to 250 zł, lub 3 egzemplarze jednego tytułu.

5.4. Po dokonaniu rezerwacji lub zamówienia Użytkownik zostanie poinformowany SMS-em o gotowości do odbioru Towaru.

5.5. Na odbiór zamówienia Użytkownik ma 3 kolejne dni robocze od otrzymania SMS-em informacji o gotowości do odbioru zamówienia.

5.6. Użytkownik otrzyma przypomnienie SMS-em o nieodebranym zamówieniu, rezerwacji.

5.7. Użytkownik może zrezygnować z dokonanego zamówienia jak i rezerwacji w dowolnym momencie.

5.8. W ramach Serwisu nie dokonuje się sprzedaży Towarów (w szczególności nie dokonuje się sprzedaży wysyłkowej Towarów).

5.9. Sprzedaż zarezerwowanych lub zamówionych Towarów jest dokonywana bezpośrednio przez wybrany przez Użytkownika Punkt Sprzedaży przy odbiorze Towaru, wtedy również Użytkownik dokonuje zapłaty za Towar.

 

VI. Postanowienia końcowe

6.1. W sprawach nieuregulowanych w Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.