Sortuj:

Kontakt

Polityka prywatności

Regulamin strony

Informacje o zamówieniach

Wyszukaj i wybierz punkt z mapki, aby ustawić jako domyślny

Serie wydawnicze:

0
Sprawdź status zamówienia

Razem: 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Darmowa dostawa 24h

Znajdź punkt w okolicy

Wprowadź adres, który Cię interesuje 

Regulamin promocji

1. Organizatorem Promocji jest Garmond Press S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Lubicz 3.

2. Promocja nie wymaga podania danych osobowych przez Uczestnika. Organizator nie zbiera danych osobowych Uczestników Promocji.

3. Promocja rozpoczyna się w dniu 22.11.2019 r. i trwa do 06.12.2019 r.

4. Promocja polega na zamówieniu przez serwis poczyta.pl książki Olgi Tokarczuk “Bieguni” oraz jej odebraniu zgodnie z zasadami na jakich funkcjonuje poczyta.pl i dotyczy stu pierwszych odebranych zamówień.

5. Opis zasad funkcjonowania serwisu poczyta.pl znajduje się pod linkiem: https://www.poczyta.pl/informacje.html#list

6. Płatność za zamówiony egzemplarz "Bieguni" następuje przy odbiorze i wynosi 39,90 zł.

7. Uczestnik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wysyłki ani odbioru.

8. Aby skorzystać z Promocji przy zamówieniu należy podać kod promocyjny znajdujący się na dokumencie dostawy paczki z prenumeratą. Kod ten jest przypisany do danej paczki i identyfikuje ją w tym adres na jaki jest wysyłana.

9. Uczestnik Promocji po odbiorze zamówienia otrzyma SMS z informacją o jego kolejności odbioru i w związku z tym przysługującym mu bądź nie gratisowym egzemplarzu.

10. Dla stu pierwszych odebranych zamówień Organizator wyśle, w przypisanych do kodów promocyjnych paczkach, na adres powiązany z daną paczką, gratisowy egzemplarz książki Olgi Tokarczuk „Prowadź swój pług przez kości umarłych”.

11. Gratisowy egzemplarz zostanie wyszczególniony na dokumencie dostawy w sekcji pod dostawą.

12. Wysyłka gratisowych egzemplarzy rozpocznie się nie wcześniej niż 2.12.2019 i potrwa nie później niż do dnia 20.12.2019.

13. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z Promocji.

14. Udział Uczestnika w promocji oznacza akceptację zasad promocji zawartych w niniejszym Regulaminie oraz akceptację zasad regulaminu serwisu opublikowanego na stronie https://www.poczyta.pl/regulamin.html#list

15. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@poczyta.pl. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od ich otrzymania przez organizatora Promocji.

16. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:

a) zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji;

b) przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;

c) zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.

17. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w serwisie poczyta.pl. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.

18. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://www.poczyta.pl/regulamin.html#list oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojej przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.